Nejčtenější

Naše velikosti sedí jako šité na míru

Jakou velikost mám objednat? Bude mi to sedět? Přemeřila jsem délku chodila, chci objednat podle cm ..... Někdy mi sedí velikost S, někdy M, někdy 38 někdy 37, jaká mi bude sedět ..?Achilovu patou každého internetového obchodu je nemožnost vyzkoušení zboží před nákupem. Plně souhlasíme s pochybnostmi, které máte, pokud už zboží nekupujete podruhé a přesně neznáte jeho vlastnosti.Samozřejmě zákon o nákupu na dálku umožňuje výměnu nebo vrácení zboží, ale lepší určitě je, když nemusíte zboží balit,..

Číst více

Proč je tanec stejně důležitý předmět jako ma...

Sir Ken Robinson, patron the London School of Contemporary, tvrdí, že tanec a tělesná aktivita, by měly mít na školách stejnou roli, jako má matematika, věda nebo jiné předměty. Tvrdí, že tanec může dokonce zlepšit úspěšnost žáků i v jiných předmětech.Reakce na toto tvrzení na sebe nenechaly dlouho čekat. Mnohé byly pozitivní, ale zároveň se setkal is nevěřícími, či posměšnými reakcemi.DEFINICE TANCEPokud bychom měli definovat tanec mluvíme o fyzickém vyjádření vztahů, pocitů a nápadů prostředni..

Číst více

10 podivných zvyků, podle kterých poznáte tan...

Myslíme si, že tanečníci tvoří mezi lidskou rasou zcela nový druh. Vyvodili jsme to z toho, že naše každodenní zvyklosti, připadají našim netanečních kamarádům úplně divné a nedokážou je pochopit. V tomto blogu Vám přinášíme 10 vtipných každodenních zvyků, s kterými se jako tanečník určitě ztotožníte .Neumíme se přestat hýbatNekonečné vrtění je prostě zapsané v naší DNA! Neustále se hýbeme, skáčeme, nebo zkoušíme novou choreografii. V některých situacích to může být i zahanbující a pro některé l..

Číst více

7 nejčastějších chyb při výběru baletní špičk...

Jak poznáme na první pohled, že baletní špička není ta správná? Vyznat se ve spleti různých modelů baletních špiček od různých ověřených výrobců může být složité ....Chceme Vás upozornit na nejčastější chyby při výběru a uvedeme nyní několik příkladů, podle kterých poznáte, že ty, které zkoušíte nejsou pro Vás ty pravé ..1. vykřivení stélka - Twisting shanksPokud stojíte na point a stélka je vykřivená, směřuje na stranu a není pěkně rovně, v ose chodidla. Může to znamenat, že box špičky je ..

Číst více

NejnovějšíCo by nemělo chybět na letním tanečním kempu

Co vám nesmí chybět na letním workshopu?Letní školy, workshopy různých druhů a hlavně prázdniny nás čekají rovnou za dveřmi. Ale co si zabalit, aby jste byli připraveni na letní makačku? Toto je mých TOP 7 produktů, které by neměly chybět ani jedné tanečnici.Bloch Multi-compartment toteJedna z nejdůležitějších věcí, moje 1. (jednička), je rozhodně tato Bloch taška. Díky úložnému prostoru patří mezi nepostradatelné kousky, které s sebou beru na všechny workshopy. Nejen, že se mi do ní vejdou všec..

Číst více Červenec 01, 2021

Recenze

Capezio Tap sonic recenze

Ahoj tanečníci,dnes se s Vámi chci podělit o svoji zkušenost s botami na step od značky “Capezio” TAP sonic. Moc děkuji “Dance Master” za tuto příležitost ! No a teď už jdu na svoji recenzi ohledně těchto bot.Tyto boty mají jak dobré strany tak i špatné Z pozitivního hlediskaNaprosto vynikající zvuk plišku !!! Jedny z nejvíc hlasitých úderu které jsem zažil a pro začínající stepaře je to skvělá volba jelikož začínající stepař nemá dost hlasitě údery.T..

Číst více Červen 01, 2021Proč se účastnit tanečních soutěží?

Proč se účastnit soutěží ? Ahoj jmenuji se Anna Šitnerová, jsem absolventkou taneční konzervatoře hl.m. Prahy. Věnuji se širokému spektru tanců od contemporary, baletu, high heels, mtv, tak po mnoho dalšího. Mohli jste mě vidět vystupovat na různých koncertech ať už třeba Jiřího Korna, Rytmuse, či Victorie Velvet, tak i v mnoha  videoklipech a divadle. Pokud netancuji před kamerou stojím za ní a kontroluji choreografii.  K čemu je dobrá soutěž ? Jako každý spo..

Číst více Duben 25, 2021Jak vybrat správné boty na step

Ahoj, moje jméno je Igor Bezdieniezhnykh, jsem několikanásobný mistr a vicemistr České republiky, mistr Ukrajiny, mistr Ruska, mistr Evropy, mistr a dvojnásobný vicemistr Světa ve stepu. Momentálně učím na konzervatoři “Taneční centrum Praha” a dále působím jako lektor/choreograf v “TAP Academy Prague”. Více o mně můžete najít na instagramu @Dr.Tap  případně FB profil Igor Bezdieniezhnykh. Rád bych se s vámi podělil o moje zkušenosti s výběrem těc..

Číst více Březen 10, 2021

Tipy a triky

Ze života tanečníka mezi 4 stěnami. Jak zůstat volný?

Tanečníci náhle ztratili luxus studií a pódií, kde se mohli protahovat a létat vzduchem místností a divadel. Umělci však neumí zůstat v klidu a tak hledají způsoby, jak zůstat aktivní.Jenomže já mám doma rozvíjejícího se umělce. Malou 9letou mažoretku, která se tomuto cvičení věnuje od 3 let. Maminky a tatínci, soustředíme se na učení, na vaření a na home office a nezbývá čas na vedlejší aktivitu vašeho malého tanečníka. ZastavteZjistila jsem, že když do naší rutiny učení, vaření a uklízení..

Číst více Listopad 18, 2020

Tipy a triky

7 nejčastějších chyb při výběru baletní špičky

Jak poznáme na první pohled, že baletní špička není ta správná? Vyznat se ve spleti různých modelů baletních špiček od různých ověřených výrobců může být složité ....Chceme Vás upozornit na nejčastější chyby při výběru a uvedeme nyní několik příkladů, podle kterých poznáte, že ty, které zkoušíte nejsou pro Vás ty pravé ..1. vykřivení stélka - Twisting shanksPokud stojíte na point a stélka je vykřivená, směřuje na stranu a není pěkně rovně, v ose chodidla. Může to znamenat, že box špičky je ..

Číst více Červen 03, 2020

Tipy a triky

Jak si vybrat taneční sneakery?

Sneakery - dancerky - taneční tenisky Sneakery patří k jedné z nejoblíbenějších kategorií taneční obuvi. Používají je tanečníci různých tanečních stylů. Od lidovek, přes disco, fitnes, zumbu, společenské tance, ale jsou s oblibou využívány i učitely tance.Nejprve bychom si měli vybrat, zda potřebujeme nízké sneakery nebo sneakery s vysokým střihem - kotníkové. Popravdě, modelů vysokých sneakers se vyrábí méně. Rádi je mají chlapci i dívky, kteří tančí lidovky. Měkký materiál v oblasti kotní..

Číst více Květen 26, 2020

Tipy a triky

Jak vybrat správné jazzovky

Obuv na jazzový tanec, neboli jazzovky patří mezi základní výbavu každého tanečníka. Je proto důležité aby jazzovky sedly a pocit z tance byl co nejlepší. V tom se Vám budu v dnešním článku snažit být nápomocný.Pojďme tedy na to. Na co bychom si měli dát pozor při výběru správné jazzovky?je potřeba si uvědomit na jaký druh tance jazzovky potřebujetevybíráme podle věku tanečníkapodle nároku na kvalitu a finančního limitupodle barvy (pokud jde o obutí do choreografie)nekupujte taneční boty s nadmě..

Číst více Květen 11, 2020
Zobrazuji 1 až 8 z 39 (celkem stran 5)

FacebookInstagram


Aktuální AkceNakupovat