DanceMaster CZ
Loading...

Ahoj, pro zkvalitnění poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Cookies jsou malé textové soubory, které jsou umístěné v počítači. Více informací

Imagem

O nás

Dance Master patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti prodeje taneční obuvi, oblečení a doplňků na Slovensku a v Čechách. Nábízí  produkty pro většinu tanečních stylů a fyzických cvičení od světově uznávaných značek, což z něj dělá jeden z mála obchodů s takovým rozsahem nabídky na trhu.

                                                              

5  

LET MEZI VÁMI

1 500

PRODUKTŮ V NABÍDCE

5 000

PRODANÝCH CVIČEK

16 000

VYŘÍZENÝCH OBJEDNÁVEK

 

NAŠE ČINNOST

Myšlenka vzniku společnosti se zrodila v momentě, kdy jsme si uvědomili vášeň, kterou k tanci a pohybu máme. Jelikož jsme už ale zůstali pouze diváky tohoto krásného umění, rozhodli jsme se alespoň poskytovat profesionální služby v oblasti tanečních potřeb, které jsou jeho nedílnou součástí. Dnes spolupracujeme se všemi typy tanečníků a našimi klienty jsou i taneční školy, konzervatoře, divadelní uskupení, umělecké školy a taneční skupiny.

Svým klientům nabízíme vynikající poměr mezi cenou, kvalitou a službami. Jsme zastánci férového obchodního vztahu, proto se o své zákazníky pečlivě staráme. Víme, kolik taneční pohyb vyžaduje úsilí a dřiny a tak klademe důraz na zdravotní hledisko a nabízíme zákazníkům to nejlepší a nejbezpečnější, co je na trhu vyrobeno.

Pro zlepšení osobního kontaktu organizujeme prezentace a pravidelná setkání na různých tanečních a společenských akcích. Náš stánek je možné vidět i na tanečních soutěžích, kde jeho účelem není jen prezentace našeho zboží, ale i navázání přátelských vztahů a pohyb v tanečním prostředí. Toto je to místo, kde můžeme nejlépe slyšet potřeby tanečníků a zjistit co se jim líbí.

Patříme mezi významné partnery světových značek tanečních potřeb Capezio, Bloch, Sansha a Skazz. Těší nás, že právě díky těmto partnerstvím jsme my a tedy zároveň i naši zákazníci mezi prvními, kteří mají přístup k nejnovějším kolekcím a novinkám.

 

NAŠE VIZE

Chceme se stát spolehlivým partnerem pro každého tanečníka a tanečního seskupení. A to nejen v prodeji kvalitních produktů, ale také v poradenství a pomoci v rámci tanečních potřeb v Evropě.

 

S láskou, Váš DanceMaster team.