Rozhovory


Nejčtenější

Naše velikosti sedí jako šité na míru

Jakou velikost mám objednat? Bude mi to sedět? Přemeřila jsem délku chodila, chci objednat podle cm ..... Někdy mi sedí velikost S, někdy M, někdy 38 někdy 37, jaká mi bude sedět ..?Achilovu patou každého internetového obchodu je nemožnost vyzkoušení zboží před nákupem. Plně souhlasíme s pochybnostmi, které máte, pokud už zboží nekupujete podruhé a přesně neznáte jeho vlastnosti.Samozřejmě zákon o nákupu na dálku umožňuje výměnu nebo vrácení zboží, ale lepší určitě je, když nemusíte zboží balit,..

Číst více

Proč je tanec stejně důležitý předmět jako ma...

Sir Ken Robinson, patron the London School of Contemporary, tvrdí, že tanec a tělesná aktivita, by měly mít na školách stejnou roli, jako má matematika, věda nebo jiné předměty. Tvrdí, že tanec může dokonce zlepšit úspěšnost žáků i v jiných předmětech.Reakce na toto tvrzení na sebe nenechaly dlouho čekat. Mnohé byly pozitivní, ale zároveň se setkal is nevěřícími, či posměšnými reakcemi.DEFINICE TANCEPokud bychom měli definovat tanec mluvíme o fyzickém vyjádření vztahů, pocitů a nápadů prostředni..

Číst více

10 podivných zvyků, podle kterých poznáte tan...

Myslíme si, že tanečníci tvoří mezi lidskou rasou zcela nový druh. Vyvodili jsme to z toho, že naše každodenní zvyklosti, připadají našim netanečních kamarádům úplně divné a nedokážou je pochopit. V tomto blogu Vám přinášíme 10 vtipných každodenních zvyků, s kterými se jako tanečník určitě ztotožníte .Neumíme se přestat hýbatNekonečné vrtění je prostě zapsané v naší DNA! Neustále se hýbeme, skáčeme, nebo zkoušíme novou choreografii. V některých situacích to může být i zahanbující a pro některé l..

Číst více

7 nejčastějších chyb při výběru baletní špičk...

Jak poznáme na první pohled, že baletní špička není ta správná? Vyznat se ve spleti různých modelů baletních špiček od různých ověřených výrobců může být složité ....Chceme Vás upozornit na nejčastější chyby při výběru a uvedeme nyní několik příkladů, podle kterých poznáte, že ty, které zkoušíte nejsou pro Vás ty pravé ..1. vykřivení stélka - Twisting shanksPokud stojíte na point a stélka je vykřivená, směřuje na stranu a není pěkně rovně, v ose chodidla. Může to znamenat, že box špičky je ..

Číst více

Nejnovější

Rozhovory

Co nesmí chybět v tvém šatníku? Zeptali jsme se 14 tanečníků

Pokud by si dostal 5 sekund na vyjmenování toho, co klasickému tanečníkovi nesmí v jeho šatníku chybět, určitě by tě jako první napadly cvičky, špice, dres, či tutu sukně. V tomto bychom s tebou jednoznačně souhlasili. V případě, že by si ale dostal více času na jmenování všeho potřebného, ​​bylo by to skutečně všechno?Mnozí dnešní tanečníci si uvědomují rozdíl mezi svou vizáží na jevišti a na tréninku. Taneční trénink není takový striktní v oblékání, jako samotné představení nebo soutěž, ale st..

Číst více Srpen 22, 2019

Rozhovory

Capezio v našem obýváku aneb na co se brzy můžeme těšit.

Nedávno nás navštívil náš vzácný obchodní partner z firmy Capezio. Diskutovali jsme s ním o samotné značce Capezio, ale i o novinkách, které nám z Anglie přivezl. My už jsme novinky viděli a povím Vám, máte se na co těšit.Historie vs současnostCapezio je značka, která začala už v roce 1897 v New Yorku s výrobou profesionálních baletních špiček pro obrovské New Yorkské divadelní scény a známé taneční tváře. Když jsme se Paula ptali na Capezio současnosti jeho odpověď zněla: "Už dávno jsme se stal..

Číst více Listopad 05, 2018
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

FacebookInstagram


Aktuální AkceNakupovat