Co se nosí


Nejčtenější

Naše velikosti sedí jako šité na míru

Jakou velikost mám objednat? Bude mi to sedět? Přemeřila jsem délku chodila, chci objednat podle cm ..... Někdy mi sedí velikost S, někdy M, někdy 38 někdy 37, jaká mi bude sedět ..?Achilovu patou každého internetového obchodu je nemožnost vyzkoušení zboží před nákupem. Plně souhlasíme s pochybnostmi, které máte, pokud už zboží nekupujete podruhé a přesně neznáte jeho vlastnosti.Samozřejmě zákon o nákupu na dálku umožňuje výměnu nebo vrácení zboží, ale lepší určitě je, když nemusíte zboží balit,..

Číst více

Proč je tanec stejně důležitý předmět jako ma...

Sir Ken Robinson, patron the London School of Contemporary, tvrdí, že tanec a tělesná aktivita, by měly mít na školách stejnou roli, jako má matematika, věda nebo jiné předměty. Tvrdí, že tanec může dokonce zlepšit úspěšnost žáků i v jiných předmětech.Reakce na toto tvrzení na sebe nenechaly dlouho čekat. Mnohé byly pozitivní, ale zároveň se setkal is nevěřícími, či posměšnými reakcemi.DEFINICE TANCEPokud bychom měli definovat tanec mluvíme o fyzickém vyjádření vztahů, pocitů a nápadů prostředni..

Číst více

10 podivných zvyků, podle kterých poznáte tan...

Myslíme si, že tanečníci tvoří mezi lidskou rasou zcela nový druh. Vyvodili jsme to z toho, že naše každodenní zvyklosti, připadají našim netanečních kamarádům úplně divné a nedokážou je pochopit. V tomto blogu Vám přinášíme 10 vtipných každodenních zvyků, s kterými se jako tanečník určitě ztotožníte .Neumíme se přestat hýbatNekonečné vrtění je prostě zapsané v naší DNA! Neustále se hýbeme, skáčeme, nebo zkoušíme novou choreografii. V některých situacích to může být i zahanbující a pro některé l..

Číst více

20 věcí, které bys určitě neměl říct svému le...

Je strašně mnoho věcí, které můžete říct svému tanečnímu lektorovi, ale někdy je dobré mít seznam jako je tento, který vám odpoví na vaše obavy dříve, než otázku položíte.Toto je seznam, díky kterému dostaneš předem odpovědi.1. Moje nohy jsou obě levé.Vědci dokázali, že to není pravda :) Ve velké části případů je to jen o tom, že je třeba více trénovat a pracovat na tanečních dovednostech intenzivněji.2. Unavují mě ti noví šudenti.Nebylo to tak dávno, když ty sám jsi byl / a novým studentem. Nec..

Číst více

Nejnovější

Co se nosí

Bez čeho se baletka během roku neobejde? Toto je celý seznam.

Toto je seznam nejdůležitějších věcí, které musí mít každý student-tanečník ve své taneční tašce vždy s sebou, aby nezůstal nepřipravený. Jinak řečeno, mělo by být povinností studenta-tanečníka kontrolovat a sledovat vlastní taneční oblečení, obuv, doplňky a ostatní pomůcky potřebné k jeho každodennímu tanečnímu životu.Taneční obuvTanečníci, má to být pár, levá i pravá bota :-) označte si je! Nejlepší je mít pro každý typ tance, ve kterém je student zapsán vlastní obuv. Důvodů je několik, ale tí..

Číst více Září 20, 2018

Tipy a triky

Vhodná tréningová obuv na spoločenský tanec?

Mnozí z vás již řešili otázku výběru vhodné tréninkové obuvi na společenský tanec. Názory, se kterými se setkávám mohu rozdělit do tří skupin.   1. První skupina zastává názor "Těžko na cvičišti snadno na bojišti" a tyto tanečnice používají výhradně soutěžní typ bot. Na podporu tohoto názoru je třeba uvézt, že..

Číst více Listopad 14, 2016
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

FacebookInstagram


Aktuální Akce
Nakupovat