Recenze


Nejčtenější

Naše velikosti sedí jako šité na míru

Jakou velikost mám objednat? Bude mi to sedět? Přemeřila jsem délku chodila, chci objednat podle cm ..... Někdy mi sedí velikost S, někdy M, někdy 38 někdy 37, jaká mi bude sedět ..?Achilovu patou každého internetového obchodu je nemožnost vyzkoušení zboží před nákupem. Plně souhlasíme s pochybnostmi, které máte, pokud už zboží nekupujete podruhé a přesně neznáte jeho vlastnosti.Samozřejmě zákon o nákupu na dálku umožňuje výměnu nebo vrácení zboží, ale lepší určitě je, když nemusíte zboží balit,..

Číst více

Proč je tanec stejně důležitý předmět jako ma...

Sir Ken Robinson, patron the London School of Contemporary, tvrdí, že tanec a tělesná aktivita, by měly mít na školách stejnou roli, jako má matematika, věda nebo jiné předměty. Tvrdí, že tanec může dokonce zlepšit úspěšnost žáků i v jiných předmětech.Reakce na toto tvrzení na sebe nenechaly dlouho čekat. Mnohé byly pozitivní, ale zároveň se setkal is nevěřícími, či posměšnými reakcemi.DEFINICE TANCEPokud bychom měli definovat tanec mluvíme o fyzickém vyjádření vztahů, pocitů a nápadů prostředni..

Číst více

10 podivných zvyků, podle kterých poznáte tan...

Myslíme si, že tanečníci tvoří mezi lidskou rasou zcela nový druh. Vyvodili jsme to z toho, že naše každodenní zvyklosti, připadají našim netanečních kamarádům úplně divné a nedokážou je pochopit. V tomto blogu Vám přinášíme 10 vtipných každodenních zvyků, s kterými se jako tanečník určitě ztotožníte .Neumíme se přestat hýbatNekonečné vrtění je prostě zapsané v naší DNA! Neustále se hýbeme, skáčeme, nebo zkoušíme novou choreografii. V některých situacích to může být i zahanbující a pro některé l..

Číst více

20 věcí, které bys určitě neměl říct svému le...

Je strašně mnoho věcí, které můžete říct svému tanečnímu lektorovi, ale někdy je dobré mít seznam jako je tento, který vám odpoví na vaše obavy dříve, než otázku položíte.Toto je seznam, díky kterému dostaneš předem odpovědi.1. Moje nohy jsou obě levé.Vědci dokázali, že to není pravda :) Ve velké části případů je to jen o tom, že je třeba více trénovat a pracovat na tanečních dovednostech intenzivněji.2. Unavují mě ti noví šudenti.Nebylo to tak dávno, když ty sám jsi byl / a novým studentem. Nec..

Číst více

Nejnovější

Tipy a triky

MDM baletní cvičky pro plochou nohu

Máte plochou nohu? Určitě se s tím dá žít a vytrvalým cvičení dokonce můžeme dosáhnout i výrazného zlepšení. Plochá noha je však estetickou vadou na výkonu profesionála a přináší s sebou i další zdravotní rizika ve formě špatného postavení nohy v kotníku, koleni a následně i celé podpůrné soustavy.Máme pro Vás převratnou novinku. Baletní cvičky od Australského výrobce MDM přišly s unikátní ortopedickou vložkou, která "nutí" tanečníka udržovat správný postoj.Jak to funguje? Asi moc nevěříte, ani ..

Číst více Březen 02, 2020

Recenze

Skazz Dyna-Mesh, sneakers pro radost

  Sansha - známý francouzský výrobce tanečního oblečení vyrábí taneční obuv, zejména sneakery pod obchodní značkou SKAZZ. Sneakery Skazz Dyna-Mesh S36M patří k oblíbeným modelům tanečních bot -sneakerů. Vrchní část je ze semiše v kombinaci s mesh tkaninou, která zajišťuje prodyšnost taneční boty. Podrážka je dělená, gumová, s nízkým profilem. Speciální boční pásky zdůrazňují klenbu nohy. Taneční boty jsou vhodné na tréninky muzikálového tance, lidového tance, zumby a podobně. Sneakery ..

Číst více Únor 17, 2016
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

FacebookInstagram


Aktuální Akce
Nakupovat