DanceMaster CZ
Loading...

Ahoj, pro zkvalitnění poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Cookies jsou malé textové soubory, které jsou umístěné v počítači. Více informací

Doprava

Pro doručení zboží si můžete zvolit některou z těchto možností:

  • doručení kurýrem
  • doručení poštou
  • doručení na odběrní bod Zásilkovny Z-point 

 

Doručení kurýrem

 

Imagem

Zboží doručujeme prostřednictvím kurýrní společnosti. Cena přepravy kurýrem je 122 CZK. Doručení je do 48 hodin od potvrzení o odeslání objednávky během pracovních dnů. O přesném termínu doručení budete informováni SMS zprávou. Při nákupu nad 2100 CZK je doručení ZDARMA (neplatí při uplatnění slev a slevových kupónů). V případě neúspěšného prvního pokusu o doručení se kurýr pokusí doručit balík ještě jednou. Po tomto pokusu bude zboží doručeno zpět k nám.

 


Doručení poštou

 

Imagem

Doručení poštou pouze pro zásilky do 1kg. Cena přepravy poštou je 122 CZK. Zboží doručujeme doporučenou poštou. Doručení je do 48 hodin od potvrzení o odeslání objednávky během pracovních dnů. O přesném termínu doručení budete informováni SMS zprávou. Při nákupu nad 2100 CZK je doručení ZDARMA.

 

 

Doručení na odběrní bod Zásilkovny Z-point

 

Imagem

Při odběru na odběrném bodě Zásilkovny Z-point můžete převzít objednané zboží osobně. Cena přepravy na Z-point je 108 CZK. Doručení je do 48 hodin od potvrzení o odeslání objednávky během pracovních dnů. O naskladnění zboží budete informováni SMS zprávou a zboží máte uskladněno po dobu 7 kalendářních dnů. Při nákupu nad 2100 CZK je doručení ZDARMA.

 Provozní hodiny:

Po, pá - 10:00 - 12:00   13:00 - 17:00 hod.

V případě, že si přejete telefonicky nebo mailem objednat zboží nás prosím kontaktujte mailem na info@dancemaster.cz nebo telefonicky +420 723 687 898.