DanceMaster CZ
Loading...

Ahoj, pro zkvalitnění poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Cookies jsou malé textové soubory, které jsou umístěné v počítači. Více informací

FR Duval, špičky pro začátečníky

FR Duval, špičky pro začátečníky


Barva
Číslo EU dospělí SANSHA cm
Box špiček - šířka
Stélka
1 997 Kč Cena bez DPH: 1 650 Kč

Hlídač dostupnosti

Popis produktu


Nejmodernější špice od Sansha.

Obecně tento typ baletních špiček má najpohodnejší, nejpříjemnější box (prostor, kde je přední část chodidla). Je velmi oblíbený u studentů konzervatoří ve standardním provedení. Proto jsme přišli jako první s myšlenkou, v níž nám výrobce Sansha vyšel vstříc.

A o co vlastně jde? Baletní špice s měkkou a středně tvrdou stélkou jsme upravili tak, aby postavení na point nebylo tak náročné, a to snížením části baletní špice, tzv. nosu. Kotníky, šlachy a zpevnění celého chodidla tak jde krůček po krůčku. Pokud by byl zvolen standardní model, vyšší nos by mohl způsobit přetížení chodidla při delší zátěži. Pokud má tanečnice už "od přírody" vysoký nárt, je vhodnější standardní verze baletních špiček.

Baletní špičky se neprolamují. Stužky se kupují zvlášť. Jde o užší model, obecně, proto doporučujeme pro úzké chodidlo začít s šířkou výrobce M, pro středně široké se šířkou W .... pro široké je vhodná šířka XX. Tyto baletní špice pro začátečníky vydrží déle a jsou pohodlnější než ostatní modely pro začátečníky značky Sansha.

Pokud není zboží skladem, dodání, protože jde o speciální výrobu (musíme respektovat i technologické postupy) tvrají 5-6 týdnů.

 

Pohlaví Ženy
Podrážka typ podrážka v celku
Kategorie Baletní špičky
Věk Dospělí
Materiál Satén -Satin
Stupeň pokročilosti Začátečníci, Mírně pokročilí
Stélka špiček - tvrdost Stélka tuhost - flexibilní, Stélka tuhost - středně tvrdá
BOX špiček - tvar BOX tvaru V
Stélka špiček délka Stélka délka 1/1 celá
Nos výška krátky
Profil špičky Střední profil
Boční strana špičky Středně vysoká
Platforma Široká
Tkaničky elastické
Podešev - materiál Kůže

Hodnocení produktu


Spokojenost zákazníků „FR Duval, špičky pro začátečníky”

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.