DanceMaster CZ
Loading...

Ahoj, pro zkvalitnění poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Cookies jsou malé textové soubory, které jsou umístěné v počítači. Více informací

Rummos Marylin, boty na tango a salsu

Rummos Marylin, boty na tango a salsu


Barva
Podpatek výška cm
Číslo EU dospělí Rummos cm
Šířka
3 275 Kč Cena bez DPH: 2 706 Kč

Hlídač dostupnosti

Popis produktu


Taneční boty na latinskoamerické tance vyrobené v kombinaci stříbrné kůže a GT9 zdobené stříbrnými trblietkami. Speciální Rummos Ino-flex konstrukce stélky taneční boty z přírodního korku zajišťuje dokonalou podporu nohy a tím snižuje i únavu při tanci. Tato barva patří k nejvíce žádané u tanečníků společenských tanců. Neruší nádherné kostýmy. Podpatek je vysoký 8 cm. Tento typ podpatku je rovný. Nižší podpatky jsou v dolní části jemně rozšířené.

Elite kolekce je profesionální taneční obuv ručně vyrobená v Portugalsku výrobcem Rummos pro všechny tanečníky, kteří potřebují více než taneční boty. Celá stavba taneční boty je určena k dosažení co nejlepšího výkonu na tanečním parketu. Boty jsou určeny na latinskoamerické tance. Nejvíce se prodávají na Salsu, Tango a Kizombu. Všechny boty značky Rummos jsou vyrobeny z dvojitého materiálu, který je maximálně flexibilní, tlumí doskoky a zajišťuje mimořádné pohodlí. Elite Ingrid patří k nejskvělejším tanečním botám ve světě.

Pohlaví Ženy
Podrážka typ podrážka v celku
Věk Dospělí
Materiál Kůže
Taneční styl Společenský tanec
Typ obuvi Upevnění na přezku, Sandále
Společenský tanec Latina, tango
Podešev - materiál Semišová kůže

Hodnocení produktu


Spokojenost zákazníků „Rummos Marylin, boty na tango a salsu”

100%