Popis produktu
Udrž si nohy v teple a pohodlí před i po tanečním tréninku s Varsity Warmup Bootie od Capezio. Tyto studiové zateplovací booties jsou navrženy pro nošení přes měkké baletní piškoty i špičky, čímž pomáhají udržovat svaly a klouby v optimální teplotě a připravené k výkonu. Kromě baletních tanečníků je ocení i tanečníci společenských tanců či disco tanečnice - zejména během přestávek na soutěžích a mezi jednotlivými vystoupeními.
Protiskluzová, měkce polstrovaná podrážka zajišťuje stabilní kontakt se zemí a rovnoměrné rozložení váhy, díky čemuž jsou ideální pro pohyb v tanečním sále. Vnější materiál z taffeta polyesteru v kombinaci s měkkou polyesterovou výplní poskytuje příjemnou tepelnou izolaci bez omezení pohybu. Elastické, nastavitelné pásky s logem Capezio kolem kotníku zaručují bezpečné, pohodlné a individuální přizpůsobení.
Booties nejsou určeny pro venkovní použití – slouží jako ideální doplněk pro rozehřátí před tréninkem, udržení tepla po něm nebo pro přesuny mezi hodinami ve studiu.
Vnější materiál: polyester
Výplň: 100% polyester
Protiskluzová, měkce polstrovaná podrážka
Elastické nastavitelné pásky s logem Capezio pro bezpečné uchycení
Velikostní doporučení:
Děti a ženy: zvolte velikost podle běžné obuvi
Muži: doporučujeme zvolit o 2 velikosti více než běžnou obuv
Barva: Černá
Specifikace
| Pohlaví | Muži, Ženy, Chlapci, Děvčata |
| Kategorie | Na zahřátí |
| Věk | Děti |









