Ahoj, pro zkvalitnění poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Cookies jsou malé textové soubory, které jsou umístěné v počítači. Více informací

Sansha FR Duval - strong, baletní špice s plastovou stélkou

Sansha FR Duval - strong, baletní špice s plastovou stélkou


Barva
Číslo EU dospělí SANSHA UK size US size cm
Box špiček - šířka
1 698 Kč Cena bez DPH: 1 415 Kč


Popis produktu


Patří mezi nejmodernější špice výrobce Sansha. Nosí jméno majitele společnosti Sansha, pana Duvala :-) Byla použita nová kombinace materiálů pro zajištění delší životnosti a pro pocit bezpečí pro tanečníka. Konstrukce zajišťuje dobrou podporu klenby. Box je vyroben z pytloviny vyztužený přírodním lepidlem. To "obaluje" a podoruje nárt a prsty tanečnic. Box je velmi pohodlný. Mnohé tanečnice říkají, že se v nich cítí jako v bačkůrkách. Nemusí používat vložky do špic.

Tento nejnovější model baletních špic značky Sansha si hned si po uvedení na trh si získal své příznivce. V stélce je umístěn plast různé tvrdosti, což vyplývá z názvu. Strong - tvrdá stélka. Vhodná pro tanečnice s pevnými kotníky. Mohou je používat i pokročilejší studenti, nedoporučujeme pro úplné začátečníky. Stélka se neláme, vrátí se vždy do původní polohy. Je důležité proto vybrat správnou tvrdost stélky. Svršek je ze saténu.

 

Pohlaví Ženy
Obuv podrážka podrážka v celku
Kategorie Baletní špičky
Věk Dospělí
Materiál Satén -Satin
Stupeň pokročilosti Pokročilí, Profesionálové
Vlastnost Podrážka kůže
Stélka špiček - tuhost Stélka tuhost - tvdá
BOX špiček - tvar BOX tvaru U, BOX tvaru V
Stélka špiček délka Stélka délka 3/4

Hodnocení produktu


Spokojenost zákazníků „Sansha FR Duval - strong, baletní špice s plastovou stélkou”

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.